KONST / Litografier / Färglitografi 13878108
nr 1387 8108
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/90 1995, daterad mm: 28x37cm, yttermått inklusive ram: 46x55cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:54:23
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni